Ceny / Cenník svadobných fotografických a kameramanských služieb

Podrobnú cenovú kalkuláciu považujeme za prvý krok k obojstrannej spokojnosti z finálneho produktu. Preto pred samotnou realizáciou svadobného fotenia alebo natáčania vždy dostanete na mieru vypracovanú položkovitú cenovú kalkuláciu, v ktorej detailne uvidíte ako časovo a tým pádom aj finančne budú jednotlivé kroky nákladné.

U nás teda viete dopredu presne koľko bude fotenie / točenie trvať a koľko za neho zaplatíte.

Vzorové cenové kalkulácie

Vieme, že na tomto mieste nášho webu hľadáte konkrétne sumy za naše služby a preto sme sa Vám rozhodli vyhovieť najviac ako je to len možné.

Vytvorili sme pre Vás vzorové cenové kalkulácie. Toto ale nie sú žiadne balíčky z ktorých si máte vybrať. Uvedené kalkulácie slúžia len na hrubú predstavu o našich cenách.

Ak máte záujem o naše služby a zaujíma Vás koľko to bude stáť, prosím napíšte nám na: info@aeternus.sk alebo nám zavolajte na číslo +421 915 803 491 a podľa Vašich požiadaviek a predstáv Vám vypracujeme konkrétnu položkovitú cenovú kalkuláciu a navrhneme celú realizáciu Vášej svadby z fotografického alebo video – kinematografického hľadiska alebo aj ich kombináciu.

Historický svadobný videoklip

Rovnako ako pri fotografií sme sa rozhodli popri dokonalých digitálnych foto a video službách nazrieť do čara charizmatickej histórie. Vo video segmente Vám tak ako jediný na Slovensku ponúkame možnosť zväčniť Váš svadobný deň formou záznamu na historický analógový film tradičnou filmárskou kamerou z päťdesiatych rokov minulého storočia. Film následne osobne vyvolávame v tmavej komore, zostriháme pomocou ručnej strihačky, navinieme na filmový kotúč a premietneme na krásnej historickej premietačke na filmy. Výsledok ktorý vo finále od nás dostanete je zdigitalizovaný záznam z premietačky obohatený o vhodnú hudbu a audio komentár ktorý nahráme počas svadobného dňa rovnako ako pri digitálnom svadobnom videoklipe. Finálne odovzdané diela si môžete pozrieť na ukážkach nižšie.

Čo hlavne ovplyvňuje cenu: predovšetkým je to stanovenie rozpočtu od ktorého sa odvíja počet filmových kotúčov (dĺžka filmového pása na ktorý sa nahrá svadba a následne sa z neho strihá finálny videoklip). Taktiež výber použitej hudby a jej licenčné poplatky. Nami vytvorené historické svadobné videoklipy Vám viem ponúknuť už za 700 €.