Ceny / Cenník svadobných fotografických a kameramanských služieb

Podrobnú cenovú kalkuláciu považujeme za prvý krok k obojstrannej spokojnosti z finálneho produktu.
Preto pred samotnou realizáciou svadobného fotenia alebo natáčania vždy prebehne osobné nezáväzné stretnutie, kde si preberieme celý priebeh svadby, Vaše predstavy a naše možnosti či odporúčania a následne dostanete na mieru vypracovanú položkovitú cenovú kalkuláciu, v ktorej detailne uvidíte ako časovo a tým pádom aj finančne budú jednotlivé kroky nákladné.

U nás teda viete dopredu presne koľko bude fotenie / točenie trvať a koľko za neho zaplatíte.

Ak teda máte záujem o naše služby a zaujíma Vás “koľko to bude stáť”, prosím napíšte nám na: info@aeternus.sk alebo nám zavolajte na číslo +421 915 803 491 a podľa Vašich požiadaviek a predstáv Vám vypracujeme konkrétnu položkovitú cenovú kalkuláciu a navrhneme celú realizáciu Vášej svadby z fotografického alebo video – kinematografického hľadiska alebo aj ich kombináciu.

Svadobná fotografia

Vyslovene preferujeme fotografovanie celého priebehu svadby od príprav, cez obrad až po zábavu, pričom zo svadieb odchádzame väčšinou hodinu, dve po pól noci.
Cena za takéto fotografické služby je pri každej svadbe individuálna ale aby ste sa vedeli predbežne zorientovať v našich cenách uvádzame najčastejšie cenové rozmedzie ktoré je 700 – 900 €.

Prosím berte pri porovnávaní do úvahy fakt, že nepracujeme len s digitálnou ale aj unikátnou historickou fotografickou technikou.

Historický mokrý kolódiový fotografický proces z roku 1851

Štandardné ceny pri nižších počtoch: 3 fotografie za 150 € (50 € / 1 foto), 5 fotografií za 200 € (40 € / 1 foto) a 30 € za 1 fotografiu vyjde pri 10 fotografiách za dokopy 300 €. Samozrejme počas jedného fotenia môže vzniknúť aj viac ako len 10 fotografií.

Digitálny svadobný videoklip

Nami vytvorené svadobné kinematografické videoklipy Vám viem ponúknuť už za 800 €.
V cene je zahrnuté používanie profesionálnej video techniky na natáčanie aj úpravu videa. Samozrejme cena obsahu aj zaplatenú – licencovanú orchestrálnu hudbu, ktorá je typická pre našu tvorbu a teda nami vytvorené videa sa nemusíte bát prezentovať verejne na YouTube alebo Facebooku.